Якість, Гарантія, Впевненість
_____________________
 
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
.

Нерухомість та будівництво

     Юридична фірма «Правес» надає кваліфіковану правову допомогу в сфері нерухомості та будівництва. Наші фахівці проаналізують Вашу правову ситуацію і врахують всі побажання. Ми завжди знаходимо рішення і докладаємо максимальних зусиль, необхідні для досягнення позитивного результату.
Ми здійснюємо юридичний супровід угод з нерухомістю. Дана послуга необхідна для того, щоб захистити матеріальні інтереси сторін, забезпечити законність угоди, правильно оформити всі документи і передати нерухомість новому власнику в установленому законом порядку.
Якщо ж ви вже провели операцію з нерухомістю раніше, і в зв'язку з цим у Вас виникли будь-які юридичні проблеми - вам обов'язково потрібно звернутися за допомогою до фахівця.
Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на отримання наступних послуг:
• юридична консультація з усіх питань відчуження (придбання) нерухомості;
• експертиза правовстановлюючих документів на нерухомість;
• перевірка правоздатності сторін до відчуження (придбання) нерухомого майна;
• перевірка юридичної чистоти відчужуваного об'єкта;
• підготовка необхідного пакета документів для здійснення угоди з нерухомістю;
• підготовка договору з необхідними додатками і узгодження його умов з контрагентом;
• присутність при підписанні договору;
• підготовка повного пакету документів для реєстрації права власності;
• інформаційна правова підтримка з виконання договору;
• представлення інтересів в суді з питань, пов'язаних з нерухомістю;
• оцінка дійсності і законності вже укладених угод і при необхідності - оскарження їх у суді;
• розірвання договорів купівлі-продажу в судовому порядку.

Юридичний аудит

Юридичний (правовий) аудит (його ще називають Due Diligence) визначається як системний процес отримання та оцінки об'єктивних фактів правової складової діяльності аудируемого особи, що встановлює рівень їх відповідності законодавству, що склалася судовій практиці і звичаям ділового обороту.

Аудит проводиться нашою компанією з метою убезпечити власників нерухомості від можливих посягань на ці об'єкти, а також мінімізувати ризики покупців таких об'єктів.
Аудит є гарантією безпеки укладання угоди покупцем і забезпечує безперешкодне здійснення майбутнім власником своїх повноважень.
Аудит включає повну перевірку всієї історії об'єкта нерухомості з моменту створення і до сьогоднішнього дня, а також перевірку повноважень продавця або покупця.
Також в рамках юридичного (правового) аудиту наші фахівці:
• перевірять всі документи, надані Вашим контрагентом, і самостійно запитують таку інформацію з державних органів, щоб бути впевненими в достовірності наданих власником документів;
• перевірять наявність у Вашого контрагента всіх необхідних повноважень для укладення угоди, виключивши тим самим можливість її майбутнього оскарження;
• виправлять юридичні тонкощі по Вашому об'єкту, підвищивши його інвестиційну привабливість для потенційних покупців.

За результатом юридичного (правового) аудиту дається висновок про об'єкт нерухомості приблизно такого змісту:

- Відомості про правовий висновок.
- Інформація про продавця.
- Правова історія об'єкта нерухомості. Історична схема володіння об'єктом нерухомості.
- Правовий аналіз законності операцій з об'єктом нерухомості (перший, другий і т.д.):
- Правовий аналіз законності створення об'єкта нерухомості.
- Правовий аналіз законності володіння об'єктом нерухомості Продавцем.
- Правовий аналіз обтяжень і обмежень у використанні об'єкту нерухомості.
- Узагальнюючі висновки і аналіз можливих наслідків придбання об'єкта нерухомості.
- Рекомендації з придбання об'єкта нерухомості і зниження ризиків.

Вартість послуги складає від 3000 грн.

Юридичний супровід угод з нерухомості

Юристи нашої компанії зроблять аналіз договорів купівлі-продажу, іпотеки, кредитування, оренди, поруки, покупки цінних паперів, в тому числі умов і схем розстрочки від забудовників, перевірять права на землю, дозволу на будівництво, порядок і способи придбання відчужуваної нерухомості, права на неї і ін.
Основні послуги:
1) Підготовка до проведення операції з нерухомістю: Перевірка прав продавця на нерухомість, включаючи історію придбання таких прав, а також можливості розпорядження нерухомістю; Перевірка правовстановлюючих документів; Перевірка об'єкта нерухомого майна на відсутність обтяжень, арештів; Розробка схеми здійснення угоди; Узгодження істотних умов угоди; Складання проектів договорів купівлі-продажу, дарування, міни нерухомого майна, угод про завдаток, попередніх договорів або інших документів, які супроводжують угоду; Участь в переговорах щодо узгодження умов угоди сторонами.
2) Супровід угод з нерухомістю: Супровід процедури укладення договорів; Усунення ризиків, що виникають в останній момент укладання угоди; Контроль за дотриманням умов і проведення розрахунків.
3) Оформлення прав на нерухомість: Підготовка до державної реєстрації прав на нерухоме майно, або реєстрації обмежень прав на нерухомість; Супровід державної реєстрації.
Ми надаємо професійну та своєчасну юридичну допомогу, щоб забезпечити Вашу захищеність і впевненість у завтрашньому дні.

Вартість послуги складає від 3000 грн.
Оформлення права власності
Юридична фірма "Правес" займається наданням повного комплексу послуг з реєстрації права власності від моменту укладання угоди до отримання Вами свідоцтва про право власності.
Юристи нашої компанії швидко і якісно проведуть всі необхідні для реєстрації процедури:
- Проведемо детальну юридичну консультацію з даного питання;
- Допоможемо підготувати і зібрати всі необхідні документи і заяви;
- Будемо представляти Ваші інтереси у всіх інстанціях;
- Допоможемо розібратися в найскладніших і заплутаних ситуаціях і в разі необхідності, будемо супроводжувати Вас в судах та інших організаціях до повного оформлення всіх необхідних Вам документів.
Грамотне і своєчасне оформлення права власності на нерухомість допоможе Вам у майбутньому уникнути всіляких неприємностей, а також забезпечить безпроблемне розпорядження власним майном.
Фахівці фірми "Правес" проведуть всі необхідні процедури для реєстрації права власності, зроблять правовий аналіз та підбір відповідних документів. Наші фахівці оперативно зареєструють будь-які об'єкти нерухомості незалежно від їх складності, завдяки чому Ви зможете стати повноправним власником будинку, квартири або будь-який інший нерухомості і отримати документ, що підтверджує Ваше право власності.

Вартість послуги складає від 2500 грн.
Судові спори по нерухомості
Юристи нашої фірми нададуть послуги з представництва в судах за такими справах:
- Суперечки, пов'язані з введенням закінчених будівництвом об'єктів в експлуатацію;
- Визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна на підставі відсутності у продавця правомочностей на розпорядження майном;
- Визнання права власності на об'єкт самочинного будівництва;
- Визнання права власності на самовільно добудовані (переплановані) приміщення (особливості доведення безпеки здійснених перепланувань і добудованих приміщень);
- Виділення майна в натурі;
- Витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння;
- Витребування власником, які втратили право власності на майно на підставі рішення суду, яке в подальшому було скасовано, майна у осіб - одержувачів такого майна;
- Встановлення сумлінності придбання права власності;
- Визнання недійсними цивільно-правових договорів, предметом яких є нерухоме майно, в разі їх невідповідності вимогам законодавства (в тому числі, в разі відсутності згоди другого з подружжя на його висновок, в разі порушення укладенням договору першочергового права людини на придбання нерухомого майна в спільній частковій власності, у разі укладення договору представником з перевищенням своїх повноважень і т.п.);
- Застосування наслідків недійсності правочину / договору (повернення кожної зі сторін в натурі все, що вона одержала на виконання угоди / договору);
- Зобов'язання третіх осіб усунути перешкоди в користуванні майном;
- Спори, що виникають з орендних відносин (стягнення заборгованості по орендній платі, визнання права на укладення договору оренди);
- Розірвання, зміна, пролонгація терміну дії договору оренди в судовому порядку і т.д .;
- Зобов'язання Фонду державного майна затвердити результати конкурсу і укласти договір купівлі-продажу майна;
- Інші спори, що виникають з приводу нерухомого майна;
- Забезпечення позову шляхом накладення арешту на спірне нерухоме майно, заборони вчиняти певні дії, встановлення обов'язку вчинити певні дії тощо (В залежності від предмета спору і підсудності).

Вартість послуги складає 2500 грн. + 1000 грн. (судовій день)
Контакти
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
info@praves.com.ua
Адреса
Київ, вулиця Богдана Хмельницького 25/40, офіс 6

Час роботи
Пн.-Пт.
з 9:30 до 18:30
Соціальні мережі