Якість, Гарантія, Впевненість
_____________________
 
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
.

Податкове право

     Юридична фірма «Правес» надає комплекс послуг в сфері оподаткування і допомагає клієнтам розібратися в господарських, управлінських і приватних проблем, з якими їм доводиться стикатися. При наданні консультацій у сфері податкового права ми в обов'язковому порядку беремо до уваги основні фактори, що впливають на господарську діяльність клієнта, і надаємо рекомендації, які здатні найбільш оптимально задовольнити Ваші потреби в бізнесі.
Юристи юридичної фірми «Правес» мають великий досвід в питаннях оподаткування господарської діяльності та взаємодії з органами податкової служби. В рамках нашої практики в сфері оподаткування ми на постійній основі консультуємо в питаннях сплати податку на прибуток підприємства, податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб, а також щодо інших питань оподаткування.
Ми пропонуємо цілий комплекс юридичних послуг в сфері оподаткування, що допоможе клієнту без проблем розібратися в усіх тонкощах застосування податкового законодавства.
Практика нашої фірми по оскарженню дій податкових органів та скасування податкових повідомлень-рішень є однією з найпрогресивніших серед представників юридичного бізнесу України. Представництво інтересів в суді з питань оскарження дій податкових органів нам довірили найбільші національні торгові і промислові компанії України. Тільки за 2011 рік нам вдалося домогтися скасування санкцій податкових органів на суму понад 20 мільйонів гривень.

До переліку наших послуг, у сфері податкового права входить:

- Податкове планування та оптимізація оподаткування;
- Консультування з питанням подвійного оподаткування;
- Консультування оподаткування іноземних інвестицій;
- Консультування з питань оподаткування операцій з цінними паперами;
- Оскарження дій податкових органів в адміністративному порядку;
- Оскарження дій податкових органів в судовому порядку.

Податкова консультація

Податкова консультація - це аналіз податкового законодавства компетентним органом або особою, на предмет застосування його до конкретної податкової ситуації з наданням рекомендація по оподаткуванню.

Податкова консультація буває декількох видів:
1. Індивідуальна податкова консультація контролюючого податкового органу. Така консультація надається податковою інспекцією конкретному платнику податків за місцем його реєстрації в письмовій, усній чи електронній формі. При цьому якщо платник податків діяв відповідно до наданої йому письмовій або електронній податковою консультацією, а така консультація не відповідає податковим законодавством, що платник податків звільняється від відповідальності.
2. Узагальнена податкова консультація контролюючого органу. Така консультація надається Державною фіскальною службою України і публікується на офіційному сайті служби. Якщо платник податків буде діяти відповідно до такої податкової консультації - він також не буде нести відповідальності, навіть якщо в подальшому такі консультації повинні бути змінена або скасована взагалі.
3. Податкова консультація адвоката з податкових спорів. Така консультація надається адвокатами займаються суперечками з податковими органами. При цьому податкова консультація адвоката може відрізнятися від консультації податкового органу, оскільки посадові особи податкового органу часто дають суперечливі консультації, які найчастіше не збігаються з судовою практикою в податкових суперечках. Такий стан речей пов'язаний зі спробою ухилення посадової особи податкового органу від відповідальності за неправильно видану консультацію і побоюванням втрати робочого місця.
Наша фірма проводить юридичні консультації з податкового законодавства для фізичних і юридичних осіб.
Юридичні консультації по оподаткуванню проводяться професійними адвокатами в Києві, які мають досвід як в консультуванні з податкових питань, так і досвід в досудовому і судовому вирішенні податкових спорів.

Юристи нашої фірми, допоможуть вирішити хитросплетіння податкового законодавства, і проведуть юридичні консультації з таких питань як:
• консультування з будь-яких питань податкового законодавства;
• оцінка податкових ризиків при здійсненні операцій;
• аналіз реорганізація компаній і створення бізнес структур, з точки зору податкового законодавства;
• оскарження податкових повідомлень-рішень;
• консультація по виниклих податкових спорів.

Вартість послуги складає від 800 грн.

Податковий аудит

Податковий аудит - це незалежна юридична перевірка стану бухгалтерського і податкового обліків, відповідності фінансово-господарських операцій вимогам законодавства. Податковий аудит надає можливість виявити проблемні питання в оподаткуванні Вашого бізнесу і розробити оптимальну податкову стратегію.

Податковий аудит підприємства забезпечує не тільки перевірку достовірності фінансових показників, але і допомагає уникнути багатьох ризиків. Наша мета - виявити і мінімізувати податкові ризики, а також підготуватися до наступних податкових перевірок.

Аудит оподаткування включає наступні етапи, які можуть бути реалізовані на підприємстві як комплексно, так і окремо:

- Правова і податкова експертиза існуючої схеми господарських взаємовідносин;
- Аналіз структури і динаміки податкових зобов'язань;
- Оптимізація обліку доходів і витрат;
- Контроль за правильністю визначення бази оподаткування та застосування ставок податків;
- Дослідження механізму виконання підприємством функцій податкового агента;
- Визначення правильності нарахування та своєчасності сплати податків;
- Перевірка обгрунтованості застосування спеціальних податкових режимів;
- Виявлення податкових ризиків;
- Розрахунок можливих донарахувань податків, штрафів і пені;
- Підготовка бухгалтерських документів до податкової перевірки;
- Побудова і відновлення податкового обліку.

Вартість послуги складає від 2000 грн.

Представлення інтересів при податковій перевірці

Податкова перевірка приносить чимало неприємностей платникам податків, через що виникають податкові спори, в рішенні яких може допомогти кваліфікований юрист. Фахівці нашої фірми нададуть юридичну допомогу під час податкової перевірки, допоможуть в оскарженні дій фіскальних органів, податкових рішень.
Супровід проведення податкових перевірок в Україні актуально для фірм і компаній, у яких в штаті відсутній юрист відповідної кваліфікації. Супровід платників податків нашими фахівцями допоможе Вам зменшити або ж повністю виключити негативні моменти, які можуть виникнути в процесі проведення податкової перевірки.

Основні напрямки надання послуг у напрямку супроводу податкових перевірок:
- Юридична консультація по процедурі проведення податкової перевірки;
- Консультування і інструктаж співробітників підприємства про поведінку і дії при проведенні податкової перевірки;
- Присутність фахівця і юридичний супровід при проведенні податкової перевірки;
- Аналіз законності, правомірності і обгрунтованості вимог про надання документів, що стосуються господарської діяльності підприємства з боку співробітників податкової при податковій перевірці;
- Взаємодія з органами податкової служби, які проводять податкову перевірку для оперативного вирішення проблемних ситуацій;
- Досудове оскарження протиправних дій органів податкової служби та результатів податкової перевірки;
- Аналіз порушень виявлених в ході проведення податкової перевірки, підготовка заперечень на акт податкової перевірки;
- Підготовка пояснень за результатом проведення податкової перевірки і оформлення документів в процесі проведення податкової перевірки;
- Захист і представництво інтересів підприємства в суді;
- Розробка та підготовка рекомендацій щодо оптимізації податкового та бухгалтерського обліку.

Вартість послуги складає від 1000 грн.
Судові спори з податковою
Важливим сектором діяльності юридичної фірми «Правес» є надання послуг по представництву інтересів в адміністративних судах у спорах пов'язаних з оскарженням податкових повідомлень-рішень.
Одним з переваг нашої фірми є не тільки відмінне знання норм законодавства, а й чітке розуміння практики його застосування в Україні. У кожному конкретному випадку ми допоможемо прийняти оптимальне і вигідне для Вас рішення.
Багатосторонній досвід представництва інтересів на всіх рівнях судової системи, органах влади, приватних установах і організаціях дозволяє юристам юридичної фірми «Правес» допомагати клієнтам на будь-яких стадіях вирішення спору і досягнення поставлених цілей.
Юристи нашої фірми представлять Ваші інтереси в суперечках пов'язаних з:
- Оскарженням і визнанням незаконних податкових повідомлень-рішень;
- Визнанням незаконних дій податкової щодо проведення перевірки;
- Визнанням незаконним рішення про відмову в відшкодування ПДВ;
- Необгрунтованим вимогою про сплату податків і зборів;
- Блокування банківського рахунку підприємства;
- Неприйняття звітності.

Вартість послуги складає 2500 грн. + 1000 грн. (судовій день)
Контакти
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
info@praves.com.ua
Адреса
Київ, вулиця Богдана Хмельницького 25/40, офіс 6

Час роботи
Пн.-Пт.
з 9:30 до 18:30
Соціальні мережі