Якість, Гарантія, Впевненість
_____________________
 
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
.

Цивільне право

     Наша Компанія надає широкий спектр послуг з представництва інтересів фізичних осіб у сфері цивільного права.
Ми маємо багаторічний досвід з представництва та захисту інтересів громадян України та іноземців в різних органах державної влади та в судах всіх інстанцій.

Адвокати та юристи Юридичної фірми «Правес» успішно відстоювали інтереси фізичних осіб в суперечках з банківськими установами і великими корпораціями.

Постійний моніторинг законодавства України та застосування його на практиці дозволяє фахівцям нашої компанії надавати своїм клієнтам якісні та вичерпні консультації з усіх правових питань.

Наші фахівці готові взятися за вирішення Вашої проблеми на будь-якому її етапі і допомогти знайти вихід із самої заплутаної ситуації.

Юридична фірма «Правес» бере активну участь в соціальних проектах, юристи нашої компанії є членами громадських організацій, які надають правову допомогу громадянам. Адвокати та юристи Юридичної фірми «Правес» також надають безкоштовні онлайн консультації та правову допомогу малозабезпеченим громадянам (з порядком та умовами отримання безкоштовної консультації ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі).

Представництво та захист в державних органах

Наша компанія надає послуги з представництва та захисту інтересів в органах державної влади всіх рівнів з різних правових питань. На сьогоднішній день взаємодія з державними органами є важливим аспектом ведення бізнесу. Кваліфіковане представництво інтересів в органах державної влади необхідно для вирішення поставлених завдань і дозволяє зберегти дорогоцінний час і кошти.

Наші юристи мають багаторічний позитивний досвід представництва Клієнтів в органах державної податкової служби, митних органах, Антимонопольному комітеті України, Держфінпослуг та інших держорганах України.

Вартість послуги складає від 1000 грн.

Представництво та захист в правоохоронних органах

Адвокати Юридичної фірми «Правес» здійснюють представництво і захист інтересів клієнтів в правоохоронних органах.

Ми допоможемо Вам правильно скласти скарги, звернення, пропозиції, заяви, листи і т.д. в правоохоронні органи. Адвокати та юристи Юридичної фірми «Правес» нададуть Вам кваліфіковану допомогу з представництва інтересів в органах державної влади, що допоможе Вам у повній мірі використовувати чинне законодавство для захисту Ваших законних прав та інтересів.

Вартість послуги складає від 1000 грн.

Представництво і захист інтересів в судах

Важливим сектором діяльності юридичної фірми «Правес» є надання послуг по представництву інтересів в судах, державних органах і комерційних організаціях. Представництво інтересів є одним з основних напрямків, в яких ми можемо бути корисні і вигідні, перш за все, завдяки нашому досвіду і накопичених знань.
Одним з переваг нашої фірми є не тільки відмінне знання норм законодавства, а й чітке розуміння практики його застосування в Україні. У кожному конкретному випадку ми допоможемо прийняти оптимальне і вигідне для Вас рішення.
Багатосторонній досвід представництва інтересів на всіх рівнях судової системи, органах влади, приватних установах і організаціях дозволяє юристам юридичної фірми «Правес» допомагати клієнтам на будь-яких стадіях вирішення спору в досягненні поставлених цілей.
На сьогоднішній день в Україні діє велика кількість нормативних актів, які іноді суперечать один одному, в зв'язку з чим, перед кожним може виникнути необхідність у кваліфікованому відповіді на те чи інше питання, представництві та захисті інтересів.
Професіоналізм, досвід і знання фахівців юридичної фірми «Правес» допоможуть знайти і вибрати найбільш вигідну позицію в суді і застосувати вірну норму закону при зверненні до державних або приватних установ та організацій.
Ми здійснюємо представництво клієнтів в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах, Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Верховному суді України, Конституційному суді України, Європейському суді з прав людини і третейських судах.
Адвокати та юристи нашої компанії кваліфіковано захистять і захистять інтереси клієнта в будь-якій ситуації.

До переліку наших послуг по представництву інтересів входить:

- Аналіз ризиків і правова оцінка ситуації;
- Медіація (досудове врегулювання спорів);
- Розробка правової позиції, підготовка юридичних висновків;
- Представництво та захист інтересів в судах всіх інстанцій будь-якої юрисдикції;
- Представництво інтересів клієнта на стадії виконання судових рішень;
- Представництво інтересів та захист в органах державної влади (в тому числі в органах податкової служби, митниці і антимонопольний комітет);
- Представництво інтересів в банківських установах.

Вартість послуги складає 2500 грн. + 1000 грн. (судовій день)
Представництво інтересів у виконавчій службі
Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій органів і посадових осіб, зазначених у Законі України «Про виконавче провадження», спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

Примусове виконання рішень в Україні покладається на державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України.

Дії державного виконавця багато в чому залежать від знань і досвіду стягувача в процедурі виконання судових рішень. Так само, як і під час судового процесу при здійсненні виконавчого провадження сторона повинна мати надійну і кваліфіковану юридичну підтримку, яка допоможе максимально використовувати норми законодавства для досягнення поставлених цілей.

Виконання судових рішень є фактично вирішальною стадією судового спору. Юристи та Адвокати Юридичної фірми «Правес» знають, як зробити цей процес максимально швидким і ефективним.

Вартість послуги складає 2000 грн. + %
Представництво в банківських установах
Важливим сектором діяльності Юридичної фірми «Правес» є надання послуг по представництву інтересів в Банківських установах. Представництво інтересів по взаємовідносинах з банківськими установами - є одним з основних напрямків, в яких ми можемо бути корисні, перш за все, завдяки нашому досвіду і накопичених знань.
Важливою перевагою нашої компанії є не тільки відмінне знання норм закону, а й чітке розуміння практики його застосування в Україні. У кожному конкретному випадку ми допоможемо прийняти оптимально вигідне рішення для Клієнта.
Ми здійснюємо представництво інтересів Клієнтів в банківських установах з питань:
- Відкриття рахунку;
- Відкриття спеціального рахунку для нерезидентів;
- Реструктуризації боргу;
- Скасування пені та штрафів за кредитами;
- Повернення депозитів та інших грошових коштів;

Вартість послуги складає від 1000 грн.
Юридичні консультації та роз'яснення
Адвокати та юристи Юридичної фірми «Правес» мають необхідні знання, професіоналізм і досвід, який допоможе Вам розібратися в чинному законодавстві України та об'єктивно оцінити ситуацію, що склалася.

Наші юристи постійно тримають руку на пульсі законодавства України і знають способи його застосування, що дозволяє нам юридично вірно роз'яснити положення законодавства та сформувати вірний алгоритм дій при виникненні складних і заплутаних юридичних ситуацій.

Наші фахівці надають консультації в сферах земельного законодавства, трудового та корпоративного права, банківського та податкового права, цивільного та сімейного права, адміністративного та кримінального права.
Ми ретельно вивчаємо Вашу документацію і законодавство, яким регулюється дане питання, проводимо аналіз зібраної інформації і даємо Вам роз'яснення.

Вартість послуги складає від 400 грн.
Аналіз і перевірка складених договорів
Договір - це угода двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Досвід і знання юристів Юридичної фірми «Правес» допоможуть юридично грамотно скласти договір, для захисту Ваших прав та інтересів. Всі договори, розроблені нашою компанією - це запорука надійності і гарант виконання угоди.

Наша компанія також надає послуги з аналізу та перевірки вже існуючих договорів на наявність підводних каменів і відповідність вимогам чинного законодавства.

Підписуючи договір перевірений або підготовлений нашими фахівцями - Ви можете бути спокійні і впевнені в своїй захищеності.

Вартість послуги складає від 600 грн.
Оформлення спадщини, заповіту
Наша фірма пропонує допомогу в оформленні спадщини на будь-успадковане майно (квартира, кімната, будинок, земельну ділянку, гараж, автомобіль, банківські вклади і т.д.).
Ми є і вичерпно пояснити положення законодавства України, що регулюють питання спадкоємства.
Ми допоможемо визначити вичерпний перелік документів, необхідних в кожному конкретному випадку для оформлення спадщини.
Ми допоможемо зібрати необхідні для оформлення спадщини документи, а також, в разі втрати, відновити їх.
Ми допоможемо Вам відновити пропущений строк для прийняття спадщини або встановити в суді факт прийняття спадщини.
Наша фірма надає повний спектр юридичних послуг, пов'язаних з оформленням спадщини:
• консультування з питань спадщини;
• складання заповіту;
• оформлення спадщини на земельну ділянку;
• оформлення спадщини на квартиру, будинок;
• оформлення спадщини на банківські вклади та цінні папери;
• оформлення спадщини на корпоративні права, частина в статутному капіталі;
• оформлення спадщини на інтелектуальну власність і авторське право;
• оформлення спадщини на автомобіль
• представництво інтересів в суді в питаннях, пов'язаних з отриманням спадщини.

Вартість послуги складає від 3000 грн.
Контакти
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
info@praves.com.ua
Адреса
Київ, вулиця Богдана Хмельницького 25/40, офіс 6

Час роботи
Пн.-Пт.
з 9:30 до 18:30
Соціальні мережі