Якість, Гарантія, Впевненість
_____________________
 
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
.

Юридичне обслуговування

    Юридична фірма «Правес» надає юридичні та консалтингові аутсорсингові послуги з моменту її заснування. Даний вид послуг завжди був і залишається пріоритетним в роботі з клієнтами, так як комплексне обслуговування сприяє системному вирішенню юридичних проблем клієнта.
Головною перевагою при передачі вирішення питань на аутсорсинг є оптимізація роботи персоналу та витрат на його утримання. Кожен договір про корпоративне обслуговування, який укладає наша фірма з клієнтом, унікальний. Ми розуміємо, що компанії ставлять перед собою різні за своїми виробничими завданнями і обсягами мети і ми завжди керуємося інтересами нашого клієнта, тому підсумкова абонентська плата завжди залишається вигідніше й ефективніше, ніж утримання штату власних юристів.
Будь-який суб'єкт підприємницької діяльності стикається з питаннями, які не належать до його професійної діяльності, і найчастіше для їх вирішення необхідна професійна і кваліфіковану допомогу. Юридична фірма «Правес» - це згуртована команда професіоналів, в якій є фахівці з великим досвідом роботи в різних сферах правових відносин, що дозволить Вам оперативно, а головне на належному рівні, врегулювати всі проблемні ситуації.
І найголовніше - наша пропозиція є унікальним, тому що ми не обмежуємо пакет послуг за часом, витраченому на клієнта, або певними видами послуг, що надаються. Навпаки - ми пропонуємо залучати нас до всіх проектів, де необхідна юридична допомога.

Переваги юридичного обслуговування в порівнянні з роботою окремого штатного юриста або юридичного відділу

Обслуговування корпоративних клієнтів включає в себе:

- Юридичний супровід діяльності клієнта;
- Надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб, філій і представництв, отримання необхідних дозволів;
- Юридичний супровід структурних змін;
- Супровід інвестиційних проектів;
- Розробка внутрішніх документів;
- Проведення юридичного аудиту;
- Участь в переговорах;
- Юридичний консалтинг;
- Представництво та захист інтересів в судах всіх інстанцій та всіх юрисдикцій;

Юридичне обслуговування "Эконом"

Надання коротких усних і письмових консультацій (по е-mail, по телефону) за чинним законодавством, які не вимагають попереднього аналізу і вивчення, надання витягів із чинного законодавства, типових документів правового характеру (шаблони заяв, скарг, договорів, форм, наказів, актів і т.д.). не більше 5 письмових консультацій і 10 документів в місяць.

Вартість послуги складає 1200 грн./місяць

Юридичне обслуговування "Стандарт"

Надання коротких усних і письмових консультацій, витягів з чинного законодавства, складання документів, аналіз договорів та інших документів, пов'язаних з поточною діяльністю замовника. Загальний обсяг робіт в пакеті «Юрист» не перевищує 20 письмових консультацій і 15 документів в місяць.

Вартість послуги складає 3000 грн./місяць

Комплексне юридичне обслуговування

Надання юридичних (усних і письмових) консультацій, експертиз, витягів з чинного законодавства, складання і аналіз договорів, інструкцій, протоколів, наказів, актів, скарг, заяв та інших документів, що стосуються поточної діяльності замовника.
Представництво інтересів замовника перед третіми особами, органами державної влади та управління, правоохоронними і судовими органами.

Вартість послуги за домовленістю
Контакти
(044) 247 98 80
(098) 480 66 33
(095) 480 66 33
(063) 480 66 33
info@praves.com.ua
Адреса
Київ, вулиця Богдана Хмельницького 25/40, офіс 6

Час роботи
Пн.-Пт.
з 9:30 до 18:30
Соціальні мережі